Į ką atkreipti dėmesį renkantis bėgimo takelį?

Bėgimo takelis namams

Jei ieškote bėgimo takelio namų naudojimui, atkreipkite dėmesį į sandėliavimo patogumą. Ieškokite sulankstomų su transportavimo ratukais, kad po treniruotės iškart galėtumėte patogiai patraukti treniruoklį, kad šis neužimtų daug vietos. Kai kurie bėgimo takeliai namams net turi švelnaus nusileidimo sistemą, kurios dėka išlankstant nereikia žaloti nugaros - pakanka spustelėti koja rankenėlę.

Svarbu, kad variklis būtų galingas, nes nuo to priklauso ilgaamžiškumas ir darbo kokybė, ypač treniruojantis pilnu pajėgumu. Taip pat tokie bėgimo takeliai kur kas tyliau dirba. 

Pasvarstykite, ar bus reikalinga multimedijos prieiga - kad treniruotės ilgiau išliktų įdomios ir nepabostų. Mūsų asortimente galite rasti su išmaniomis konsolėmis liečiamu ekranu, YouTube, WiFi, Spotify ir neribotomis pramogomis. Ekonominės klasės bėgimo takeliai internetu taip pat gali pasiūlyti pramogų: integruotą MP3 grotuvo jungtį su kolonėlėmis, telefono ar planšetinio kompiuterio laikiklį.

Širdies ritmo matavimas bei širdies ritmo kontrolės programos (kai kardio treniruokliai automatiškai reguliuoja įkalnę ir greitį, kad pasiektumėte ir išlaikytumėte pasirinktą širdies ritmą) padeda lengviau pasiekti norimo tikslo - numesti svorio, pagerinti širdies ir kraujagyslių darbą, ištvermę.

Mankštintis kasdien ir judėti labai svarbu bet kokio amžiaus, o ypatingai vyresnio amžiaus žmonėms, tad kartais galingas bėgimo takelis nėra būtinas. Tuomet paprastas, lengviems pasivaikščiojimams pritaikytas ėjimo takelis - puiki išeitis. Įprastai tokie ėjimo takeliai pasižymi mažesnio galingumo varikliais bei mažesniu greičiu, kurio pakanka kasdienei mankštai. Reiktų apgalvoti, ar tokiai treniruotei bus reikalinga įkalnė - bėgimo takelio kaina su mechanine ar elektroniniu būdu reguliuojama įkalne bus šiek tiek didesnė, tačiau galėsite rinktis dinamiškesnes treniruotes, tačiau jei ieškote pigiau - rinkitės treniruoklį be įkalnės.

Profesionalūs bėgimo takeliai internetu

Profesionalus bėgimo takelis dažnai gaminamas iš patvaresnių medžiagų, kurios ne tik ilgai tarnauja, bet ir reikalauja nedaug priežiūros. Renkantis bėgimo takelį komerciniam naudojimui sporto salėse vienas esminių aspektų – variklio galingumas. Nuo to labai priklauso ilgaamžiškumas. Galingas variklis ne tik pasiūlys didesnį greitį, tačiau ir bus kur kas ištvermingesnis ir reikalaus mažiau priežiūros, nei įprasti. 

Atkreipkite dėmesį į amortizacijos sistemas – tai labai svarbu visiems, vertinantiems klientų sveikatą, nes šios technologijos saugo sąnarius nuo galimų traumų ir išsklaido smūgio jėgą.

Ilgos kardio treniruotės gali būti sudėtingos ir lengvai pabosti, tad pasirūpinkite savo klientų pramogomis - rinkitės bėgimo takelius su konsolėmis liečiamais ekranais, interneto prieiga. Mūsų asortimente net rasite ko gero vienintelį pasaulyje bėgimo takelį su belaidžiu telefono įkrovimu, tad klientams daugiau nebereikės rūpintis laidais.

Atkreipkite dėmesį į maksimalų vartotojo svorį. Jei sporto salėje užimtumas nemažas ir treniruokliai patiria nuolatinę apkrovą, rekomenduojama rinktis 180 kg maksimalų svorį atlaikančius kardio treniruoklius - tokiu būdu užtikrinsite, kad visi vartotojai galės treniruotis, o kartu pasirūpinsite rėmo patvarumu bei kokybe.

Funkcionalumas ir saugumas - dvi labai svarbios savybės, nuo kurių taip pat priklauso treniruotės kokybė ir patrauklumas vartotojui. Treniruojantis lankytojai dažnai su savimi nešiojasi muzikos grotuvus, telefoną, gertuvę, tad labai svarbu pasirūpinti, kad bėgimo takelis turėtų aksesuarų, gertuvės, telefono dėklus. Saugi zona bėgimo platformos šonuose - itin reikalingas sprendimas, padedantis išvengti nelaimingų atsitikimų, jei treniruotė staiga pasidarytų pernelyg sudėtinga. 

Ekspertai pasiruošę padėti
Ekspertai pasiruošę padėti

Pradėkite gyvą pokalbį ir gaukite nemokama eksperto konsultaciją
bei išsirinkite labiausiai asmeniškai jums tinkančią prekę.

arba užpildykite paraišką ir mes jums paskambinsime